SOS Edukator w Łomży

Społeczno-Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym
i Niepełnosprawnym „Edukator” w Łomży

Laureat I nagrody IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu PRO PUBLICO BONO.
Wyróżniony Odznaką Honorową Województwa Podlaskiego

„Wsparcie wdrażania nowego systemu edukacji przedszkolnej w Gruzji” “Support of the new preschool education system in Georgia”

Odbyła się  druga część szkoleń dla nauczycielek

W lipcu bieżącego roku odbyło się szkolenie dla 20 nauczycielek z Gruzji, które pełnią funkcje doradców metodycznych i w pierwszym roku projektu szkoliły swoje koleżanki w zakresie nowatorskich, aktywizujących metod pracy z dziećmi.  

Było to drugie spotkanie grupy. Uczestniczki podzieliły się swoimi sukcesami, opowiedziały o działalności pracowni metodycznych. Dzieliły się także wrażeniami z przeprowadzonych warsztatów dla nauczycieli i rodziców.

Podczas szkolenia nauczycielki miały możliwość zapoznania się z nowatorską metoda pracy z dziećmi z wykorzystaniem lalki, poznały zasady przygotowania dzieci do pisania. Trening przebiegał w przyjacielskiej atmosferze i choć w Patardzeuli było gorąco, uczestniczki chętnie angażowały się w działania do późnych godzin, przygotowując się do kolejnego roku pracy pracowni.

Wszystkie uczestniczki wysoko oceniły przydatność samego szkolenia oraz atrakcyjność planowanych pracowni metodycznych. Szkolenie prowadzili Olga Muskhelishvili, Nino Jijavadze, Olga Boyarchuk i Jolanta Šimon.

 

 

GALERIA

ul Wojska Polskiego 29 A
18-400 Łomża

tel. 86 215 25 87
Fax 86 215 04 63

biuro@sosedukator.pl

© 2024 Społeczno - Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym EDUKATOR w Łomży
Organizacja pożytku publicznego działająca "non profit" zarejestrowana w 12 lipca 1999r.


Polityka prywatności i Cookies | Przekaż nam 1,5% Swojego podatku

Społeczno-Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym
i Niepełnosprawnym „Edukator” w Łomży